Mycie kostki brukowej Śląsk i Małopolska

Skontaktuj się z nami

Mycie kostki brukowej Śląsk oraz Małopolska

 

Cleaning System oferuje czyszczenie i mycie kostki brukowej oraz powierzchni betonowych na Śląsku i w Małopolsce. Zabrudzona kostka brukowa przed domem to problem niejednego z nas. Nadmiar piasku, zazielenienie i brud. Dokładne oczyszczanie kostki brukowej to zasadniczy element prac porządkowych w najbliższej okolicy budynku.

Specjalizujemy się w czyszczeniu i myciu kostki brukowej oraz powierzchni betonowych, wykorzystując w tym celu najwyższej jakości detergenty i urządzenia czyszczące.

Mycie kostki

Mycie kostki brukowej na Śląsku i w Małopolsce – sprawdź, dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów?

 

Najpopularniejszym obecnie materiałem używanym do tworzenia chodników, aranżacji podłoża, opasek wokół domu, czy dróg dojazdowych jest kostka. Wykonana jest z zagęszczonego betonu z kruszywem, ale również zdarzają się kostki wykonane z granitu, klinkieru czy kamienia. O popularności tego typu materiałów zadecydowały względy ekonomiczne, praktyczne i wizualne. Jest to po prostu tani materiał budowlany, prosty w układaniu, wytrzymały i całkiem nieźle wyglądający. Z czasem niestety nasz piękny bruk zaczyna się starzeć i brudzić. Typowe zabrudzenia atmosferyczno-komunikacyjne czy zwyczajne błoto, tłuste plamy (z jedzenia, napojów, ślady po gumie do żucia), plamy po płynach samochodowych (olej silnikowy, płyny z chłodnicy czy układów hydraulicznych), rdza (rudy, rdzawy nalot), ślady po oponach (guma, czarne ślady), czy rozlane farby, beton, zaprawy, pozostałości po remoncie czy malowaniu elewacji. Kostka również porasta, zielona naloty, mchy, grzyby (pleśń, czarne plamy) również nie dodają jej uroku. Kostkę można oczywiście sobie umyć, ale tradycyjne płukanie szlaufem lub przydomowym karcherem usunie tylko błoto i tradycyjne zabrudzenia. Do wyczyszczenia pozostałych zabrudzeń potrzeba firmy, która specjalizuje się w usługach mycia kostki brukowej.

Sprzęt wykorzystywany przez naszą firmę do mycia kostki brukowej na Śląsku i w Małopolsce

 

Sprzęt, który używamy do mycia kostki brukowej pomimo tego, że można go nazwać myjką ciśnieniową (karcherem lub po spolszczeniu karczerem) zdecydowanie różni się od tych dostępnych w markecie. Te w sklepach kuszą atrakcyjną ceną, jednak możemy zagwarantować, że ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Takim sprzętem ciężko jest usunąć ślady po oleju czy farbie. W naszych profesjonalnych myjkach ciśnieniowych siła czyszczenia jest kilkukrotnie większa (większe ciśnienie, większy przepływ wody), ale największe znaczenie ma gorąca woda (z naciskiem na gorąca, a nie ciepła czy letnia). Nasz sprzęt podgrzewa wodę w ułamkach sekund do prawie 100 stopni C, przy prędkości osiąganej przez wodę powyżej 650 km/h! Taki strumień jest w stanie wybić zabrudzenia z głębokich por, które znajdują się w kostkach brukowych i do których głęboko wniknęły zabrudzenia lub porosty. Taki strumień również działa dezynfekująco (gorąca woda zabija bakterie). Zapraszamy firmy, jak i osoby prywatne do współpracy.

Czyszczenie kostki domowym sposobem (za pomocą wody z octem czy sody oczyszczonej), nigdy nie przyniesie takich efektów, jak to wykonane przez profesjonalną firmę, która wykorzystuje odpowiednio dobrane płyny czyszczące oraz specjalistyczne myjki ciśnieniowe.

Zobacz nasze realizacje mycia kostki brukowej na w Małopolsce i na Śląsku.

Mycie kostki 2

Mycie elewacji – oferta CleaningSystem

 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest regularne czyszczenie i mycie kostki brukowej zarówno przy budynku mieszkalnym, jak i w firmie. Czysta i zadbana przestrzeń zewnętrzna, w tym tereny wokół biura czy obiektu firmy, wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa. Odpowiednio pielęgnowana kostka brukowa może zrobić dobre pierwsze wrażenie na klientach, kontrahentach i odwiedzających. Regularne czyszczenie i mycie kostki brukowej jest ważne z kilku powodów:

Estetyka – regularne usuwanie brudu, pleśni, alg i innych zanieczyszczeń pozwala utrzymać estetyczny wygląd kostki brukowej. Czysta i zadbaną powierzchnia kostki sprawia, że cały teren wygląda schludnie i atrakcyjnie.

Bezpieczeństwo – nieczysta powierzchnia kostki brukowej może stać się śliska, szczególnie podczas deszczu lub podczas przymrozków. Regularne czyszczenie kostki brukowej pozwala uniknąć niebezpieczeństwa poślizgnięć i upadków, co z kolei minimalizuje ryzyko wypadków i związanych z nimi kosztów oraz potencjalnych roszczeń.

Trwałość – zanieczyszczenia takie jak glony, mchy czy liście mogą z czasem osłabiać strukturę kostki brukowej. Regularne usuwanie tych substancji pomaga w utrzymaniu trwałości i wydłuża żywotność nawierzchni.

Przepływ wody – zanieczyszczenia mogą blokować szczeliny między kostkami, co prowadzi do zatrzymywania się wody na powierzchni. Regularne czyszczenie kostki zapewnia prawidłowy odpływ wody, co może zapobiec powstawaniu kałuż i zalaniu terenu.

Ochrona przed korozją – nieczystości, takie jak liście czy inne organiczne substancje, mogą przyczynić się do korozji metalowych elementów używanych w konstrukcji kostki brukowej, na przykład w podstawach latarni czy ogrodzeń. Regularne czyszczenie pomaga w ochronie tych elementów przed degradacją.

Czyszczenie kostki brukowej na Śląsku i w Małopolsce

 

Profesjonalne czyszczenie i mycie kostki brukowej w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź, Bielsko biała, Częstochowa.

działamy na terenie całego kraju

Jesteśmy dostępni dla klientów z całego kraju, niezależnie od miejsca zamieszkania czy lokalizacji firmy. Nasze usługi są ogólnopolskie.

Mapa działalności sklepy Czysczenie Elewacji
 • Warszawa
 • Katowice
 • Lublin
 • Kielce
 • Toruń
 • Białystok
 • Wrocław
 • Opole
 • Gdańsk
 • Poznań
 • Gorzów Wlkp
 • Bydgoszcz

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart