Mycie kostki brukowej

 Czyszczenie kostki brukowej

 Cleaning System oferuje czyszczenie i mycie kostki brukowej oraz powierzchni betonowych. Zabrudzona kostka brukowa przed domem to problem niejednego z nas. Nadmiar piasku, zazielenienie, brud. Dokładne oczyszczanie kostki brukowej to zasadniczy element prac porządkowych w najbliższej okolicy budynku.

Firma CLEANING SYSTEM  specjalizuje się w  czyszczeniu i myciu kostki brukowej oraz powierzchni betonowych, wykorzystując w tym celu najwyższej jakości detergenty i urządzenia czyszczące.

Czyszczenie kostki brukowej śląskie

Czyszczenie kostki brukowej śląsk

Najpopularniejszym obecnie materiałem używanym do tworzenia chodników, aranżacji podłoża, opasek wokół domu, dróg dojazdowych jest kostka.

Wykonana jest z zagęszczonego betonu z kruszywem ale również zdarzają się kostki wykonane z granitu, klinkieru czy kamienia. O popularności tego typu materiałów zadecydowały względy ekonomiczne, praktyczne i wizualne, jest to po prostu tani materiał budowlany, prosty w układaniu, wytrzymały i całkiem nieźle wyglądający. Z czasem niestety nasz piękny bruk zaczyna się starzeć i brudzić. Typowe zabrudzenia oprócz oczywistych takich jak zabrudzenia atmosferyczno komunikacyjne czy zwyczajne błoto, to tłuste plamy (z jedzenia, napojów,m ślady po gumie do żucia), plamy po płynach samochodowych (olej silnikowy, płyny z chłodnicy czy układów hydraulicznych), rdza (rudy, rdzawy nalot), ślady po oponach (guma, czarne ślady), czy rozlane farby, beton, zaprawy, pozostałości po remoncie czy malowaniu elewacji. Kostka również porasta, zielona naloty, mchy, grzyby (pleśń, czarne plamy) również nie dodają jej uroku. Kostkę można oczywiście sobie umyć, ale tradycyjne płukanie szlaufem lub przydomowym karcherem usunie nam tylko błoto i tradycyjne zabrudzenia. Do wyczyszczenia pozostałych zabrudzeń potrzeba firmy która specjalizuje się w tego typu usługach.mycie kostki brukowej

Sprzęt który używamy do mycia kostki brukowej pomimo tego, że można go nazwać myjką ciśnieniową (karcherem lub po spolszczeniu karczerem) zdecydowanie się różni od dostępnych w markecie w promocji myjek. Po pierwsze siła czyszczenia kilkukrotnie większa (większe ciśnienie, większy przepływ wody) ale największe znaczenie ma gorąca woda (z naciskiem na gorąca a nie ciepła czy letnia). Nasz sprzęt podgrzewa wodę w ułamkach sekund do prawie 100 stopni C, przy prędkości osiąganej przez wodę powyżej 650 km/h! Taki strumień jest w stanie wybić zabrudzenia z głębokich por które znajdują się w kostkach brukowych i do których głęboko wniknęły zabrudzenia lub porosty. Taki strumień również działa dezynfekująco (gorąca woda zabija bakterie).

Zapraszamy firmy jak i osoby prywatne do wspolpracy.

Realizacje https://www.czyszczenieelewacji24.pl/realizacje/czyszczenie-kostki-brukowej-realizacje/

Czyszczenie kostki brukowej śląskie

Czyszczenie kostki brukowej katowice

Czysczenie kostki brukowej katowice

Profesjonalne Czyszczenie Mycie kostki brukowej Katowice, mycie kostki brukowej w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź, Bielsko biała, Częstochowa.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart