Mycie elewacji

Mycie budynków

Czyszczenie elewacji

Zadzwoń lub napisz na numer 500871211 i porozmawiaj z konsultantem firmy CleaningSystem,  który doradzi Ci jakie mycie elewacji będzie najskuteczniejsze dla Twojego budynku, a przy tym najwygodniejsze dla Ciebie, ponieważ Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Do przygotowania wyceny ofertowej prosimy podeslac 2,3 zdjecia MMS lub na mail z podaniem powierzchni w m2. Odpowiadamy na każde zapytanie i doradzamy w kwesti czyszczenia czy malowania elewacji jak i innych powierzchni.

Czyszczenie Elewacji

Na skutek działających czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia atmosferyczne, promienie UV, woda, wysokie i niskie temperatury, zalegający śnieg itp. Elewacja z czasem traci swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Wszystko to powoduje, że elewacja szybko się niszczy i dodatkowo zaczynają porastać ja glony, pleśnie, mchy i różnego rodzaju grzyby. Wygląd takiej elewacji na pewno nie jest walorem estetycznym naszego domu.

Mycie elewacji katowice

Mycie elewacji katowice

Oferujemy Państwu usługi w zakresie mycia ,czyszczenia elewacji :

  • tynki (szlachetne, tradycyjne, malowane farbami elewacyjnymi, mineralne, cementowo-wapienne, akrylowe, silikatowe, silikonowe itp.)
  • cegła, kamień, piaskowiec, klinkier
  • pcv (siding)
  • metalowe (aluminiowe)
  • szklane
 • inne

Czyścimy również obiekty użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, hale, obiekty inżynierskie.

REALIZACJE  https://www.czyszczenieelewacji24.pl/realizacje/czyszczenie-elewacji-realizacje/

Mycie elewacji

Metoda czyszczenia

Powierzchnie elewacji są myte pod ciśnieniem gorącą wodą (temperatura wody oraz ciśnienie jest dobierane do każdej powierzchni w taki sposób żeby czyścić najefektywniej bez ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału). W niektórych przypadkach jest to czyszczenie parą wodną. W przypadku silnych zabrudzeń stosowana jest odpowiednia profesjonalna chemia wspomagająca proces czyszczenia, staramy się uniakać stosowania chemi tam gdzie nie jest to potrzebne, metoda czyszczenia hydrodynamiczna z gorącą wodą wystarczy na 90% rodzajów zabrudzeń. W ten sposób wszelkie zabrudzenia zostają usunięte, a Twoja elewacja jest świeża i czysta. Po wyczyszczeniu zastanów się nad ewentualnym zabezpieczeniem przed zabrudzeniami, porastaniem oraz wnikaniem wody (impregnacja/hydrofobizacja).

Czyszczenie elewacji slaskie

Czyszczenie elewacji slaskie

Mycie czyszczenie ciśnieniowe elewacji,tynku ,piaskowca i ogrodzeń – Śląsk Gliwice Katowice Racibórz Rybnik Żory Ruda Śląska Zabrze Bytom Chorzów Mysłowice Jaworzno Sosnowiec Tarnowskie Góry Siemianowice Śląskie Bielsko biała Częstochowa Małopolskie Kraków Opolskie Opole Dolnośląskie Wrocław Poznań


Cennik – czyszczenie elewacji

powierzchnie kamienne, betonowe,tynki
– atmosferyczne (kurz) 4-15 zł/m2
– zabrudzenia z mchu, porostów, pleśni i grzybów 8-20 zł/m2
– plamy z oleju 10-25 zł/m2
powierzchnie mineralne
– atmosferyczne (kurz) 3-15 zł/m2
– zabrudzenia z mchu, porostów, pleśni i grzybów 10-20 zł/m2
– plamy z oleju 12-25 zł/m2
powierzchnie blaszane
– atmosferyczne (kurz) 3-12 zł/m2

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart