Malowanie elewacji,konstrukcji,hal,biur

MALOWANIE ELEWACJI

ETAP I Dokładne mycie elewacji
ETAP II Uzupełnienie braków z strukturze tynku
ETAP III Gruntowanie ścian
ETAP IV Dwukrotne malowanie elewacji

Czyścimy – malujemy – impregnujemy https://www.czyszczenieelewacji24.pl/mycie-elewacji/

JAKĄ FARBĘ WYBRAĆ DO MALOWANIA ELEWACJI ?

Przy wyborze farby do odświeżenie elewacji zwróćmy szczególną uwagę na właściwości techniczne tj. paroprzepuszczalność czy tez samoczyszczenie (opady deszczu same spłukują kurz czy niewielki brud z elewacji).

Malowanie elewacji

Malowanie elewacji

Najtańszą opcją są farby akrylowe. Najmniej odporne na wszelakiego rodzaju zabrudzenia, lecz całkiem przyzwoicie spisują się jeżeli chodzi o wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia.

Drugą popularną grupę farb stanowią farby silikonowe oraz silikatowe. Charakteryzują się one wysoką para przepuszczalnością oraz hydrofobowością. Są oczywiście droższe. Wybór należy do Państwa.

Kładziemy nacisk na jakość wykonania i odpowiedni dobór materiałów. Stosujemy produkty najlepszych producentów: Ceresit, Caparol i Kabe.MALOWANIE KONSTRUKCJI,HAL,MAGAZYNÓW

Czyszczenie i malowanie hal https://www.czyszczenieelewacji24.pl/czyszczenie-hal-magazynow/

Specjalizujemy się w malowaniu wielkopowierzchniowych obiektów takich jak: fabryki, hale przemysłowe, magazyny, centra handlowe, elewacje bloków i biurowców, silosy, dachy  oraz drogowe obiekty inżynierskie: mosty, tunele, wiadukty.Używamy rusztowania w trudne dostępne miejsca lub zwyżek przegubowych i nożycowych w zaleznosci od terenu.

W celu przedstawienia konkretnej oferty prosimy o kontakt. Odpowiadamy na każde zapytanie. Zapraszamy do współpracy.

Malowanie hal

Malowanie hal

Malowanie hal śląskie

Malowanie konstrukcji stalowych śląskieMALOWANIE BIUR

Specjalizujemy się w remontach i malowaniu biur na terenie Śląska i małopolski. Aby nie przeszkadzać pracownikom w codziennych czynnościach, pracę możemy zacząć wieczorem. Dzięki temu całość jest gotowa w kolejnym dniu roboczym.

Malowanie biur

Malowanie biur

W szczególny sposób chronimy meble, sprzęty, gdyż nie chcemy ich narażać na uszkodzenia mechaniczne. Wyróżniają nas też konkurencyjne stawki oraz odważne pomysły. Nie boimy się wyzwań. Jeśli interesują Państwa remonty biur zapraszamy do  kontaktu telefonicznego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie przygotujemy bezpłatną wycenę, a także odpowiemy na pytania.

Profesjonalne malowanie elewacji biur hal mafazynów konstrukcji w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart